Spousta z vás ji zná, někteří o ní jen slyšeli, tak tedy pro všechny něco málo o servisním středisku - Mobilmax na Skupovce čp.2520/5 v Mostě.

Jmenuji se Pavel Kočíb a provozovnu Mobilmax provozuji již od roku 2001. Na počátku naší činnosti jsme se zabývali hlavně prodejem mobilních telefonů a dodnes si pamatuji, jak jsem osobně rozvážel telefony po celém severočeském kraji zákazníkům až do domu – to bývaly doby inzerátů z Tipservisu -  možná ještě si to ještě někteří z vás pamatují – to bývaly doby bez internetu J

Jak šel čas, rozmohl se internetový prodej a e-shopy , a i my jsme na toto reagovali a vytvořili prodejní portál www.dobirkamobil.cz, časem jsme se začali zaměřovat na servisní činnost pro mobilní telefony a prodej příslušenství. Dnes je servis a prodej příslušenství naší hlavní prioritou, naší snahou je provádět opravy co nejlépe, nejkvalitněji a v co nejkratší době. Jsem si vědom, že někdy nastanou situace, kdy i přes veškerou snahu, nelze přání zákazníka splnit, vždy je mi to líto a je to pro mě impulsem k zamyšlení. Každý máme své limity, a tak někdy musíte vzít na vědomí, že z naprosto „mrtvého“ rozbitého telefonu, nedokážu udělat nové zařízení, jako z výrobní linky, ani já, ač bych si to přál J

 

Velmi si vážím Vaší přízně a faktu, že se v naší prodejně setkáváme. A není vás málo, čísla mluví za vše, jen na servisních službách za poslední  4 roky evidujeme přes 12 0000 servisních zakázek.

Hlavním tématem dneška je naše snaha uvést v život novou službu, a to pro zákazníky mimo Most a okolí - vaše zařízení vyzvedneme zdarma po celé České republice, stačí pouze telefonická konzultace na čísle 776 888 888 nebo vyplnit dotazník na servis na našem portále www.dobirkamobil.cz , na všem se domluvíme a vaše zařízení k opravě vyzvedneme.

Budu rád když i nadále budete spokojeni s našimi službami a já osobně se budu snažit udělat maximum pro vaši spokojenost. Pokud budete chtít cokoliv zlepšit nebo budete mít nějakou připomínku či podnět, zde je můj email Pavel.Kocib@live.com ,osobně se s vámi spojím a společně jistě dosáhneme vaši maximální spokojenosti.

Pokud jste vydrželi a dočetli až sem, věřím, že (pokud jím už nejste J ) se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem. Rád Vás uvidím ….

 

Pavel Kočíb. 

Produkt přidán k porovnání.