Tipy a rady

Mobilní telefony, které udělají pod stromečkem největší radost

DobirkaMobil

Vánoční svátky nám pomalu klepou na dveře, a tak nastává pravý čas pro výběr dárků. I přes ten krásný pocit z rozdávání radosti druhým může být vybírání vánočních dárků velmi zapeklité. Obzvlášť pokud jste se rozhodli obdarovat své blízké novým mobilním telefonem. Dostupná nabídka je vskutku bohatá a je z čeho vybírat. Jak se ale na pestrém trhu zorientovat a vybrat ten správný, když každý od svého mobilního telefonu očekává něco jiného?

 

Byznysmeni, manažeři, ale také studenti nebo fanoušci nejmodernějších technologií jistě nepohrdnou chytrým mobilním telefonem pracujícím na operačním systému, který přináší uživateli mnohé výhody. Mezi charakteristické znaky smartphonů patří bohatá nabídka šikovných aplikací.Často jsou obohaceny o mapy s GPS navigací, e-mailového klienta, informace o počasí, burzách nebo snadný přístup na sociální sítě. Hvězdou letošních Vánoc se pravděpodobně stane novinka Iphone 5S od Applu. Skvělou volbou jsou i Samsung i9505 Galaxy S IV nebo HTC One .

 

Pro seniory nebo začínající uživatele jsou ideální mobilní telefony značky Aligator, která se na tuto cílovou skupinu specializuje. Mobily mají klasickou klávesnici s velkými tlačítky, dobře čitelný displej a velmi jednoduché ovládání. Stanou se nejen užitečným pomocníkem, ale také záchranou v případě nouze. Většina těchto telefonů je totiž vybavena SOS funkcemi. Žhavou novinkou v této kategorii je model Aligator A850 . Babičku nebo dědu potěší mobil Nokia 206 DUAL SIM, .

 

Naši nejmenší a mladší generace ocení jednoduché ovládání, možnost výměny barevných krytů, snadný přístup na Facebook nebo celou řadu zábavných her, kterými jsou některé mobilní telefony vybaveny. Vybírat můžete například z modelů Sony Ericsson Xperia Miro ST23i nebo Samsung Galaxy S Duos S7562. Právě řada Xperia od Sony je u mladých uživatelů velmi oblíbená díky lehké a rychlé výměně barevných krytů, které telefonu dodají hravý vzhled.

 

Pro přátele či členy rodiny, kteří se často pohybují venku, sportují nebo pracují v prašném či vlhkém prostředí vybírejte z pestré nabídky outdoorových telefonů. Nejen, že jsou odolné vůči prachu, vodě a tvrdému pádu na zem, ale také dobře vypadají. Mobily Sony Xperia E Dual nebo Sony Xperia Z oslní nejen svou funkčností ale i perfektním designem.

 

Pro ty, pro které je mobilní telefon součástí jejich image a slouží tedy nejen ke komunikaci a zábavě, ale také jako módní doplněk, se snažte zvolit takový telefon, který se bude nejvíce hodit ke stylu a vkusu obdarovaného. Chybu neuděláte třeba s modely Samsung Galaxy SIII I8190 nebo Samsung Galaxy S 4 mini I9195 .

 

Nezapomínejte vánoční dárky vybírat především s láskou. Udělejte svým blízkým radost a užijte si krásné a pohodové Vánoce!